Základní a mateřská škola Rozsochatec

Mgr Hana Hertlová, ředitelka školy. Rozpis zvonění - dopolední vyučování. 1hod 7.45 8.30. 1220 13.15 polední přestávka. 2hod 8.40 9.25. 3hod 9.45 10.30. 1405 - 14.50. 4hod 10.40 11.25. 5hod 11.35 12.20. Charakteristika základní školy.pdf. Organizace školního roku 2014-15.pdf. Tiskopisy pro rodiče budoucích prvňáčků.pdf. Rozhodnutí o přijetí do ZŠ.pdf. Zápis 1. třída šk. rok 2015-16.pdf. Žádost o uvolnění z vyučování tělesné výchovy.pdf. Žádost o uvolnění z vyučování.pdf. Výroční zpráva 2013-14.pdf.

OVERVIEW

The site skola-rozsochatec.cz presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have parsed ten pages within the web site skola-rozsochatec.cz and found five websites linking to skola-rozsochatec.cz.

SKOLA-ROZSOCHATEC.CZ TRAFFIC

The site skola-rozsochatec.cz is seeing varying quantities of traffic all through the year.
Traffic for skola-rozsochatec.cz

Traffic ranking (by month) for skola-rozsochatec.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-rozsochatec.cz

Obecní úřad Rozsochatec

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player. Klikutím na ikonu nainstalujete Flash Player. Pro odběr novinek z dění v obci. Název obce Rozsochatec pochází od přídavného jména rozsochatý. První písemná zmínka o Rozsochatci pochází z roku 1283, kdy se v jedné listině uvádí svědek Jan řečený Moraws z Rozsochatce. Letní kino - film Něžné vlny.

WHAT DOES SKOLA-ROZSOCHATEC.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-rozsochatec.cz Mobile Screenshot of skola-rozsochatec.cz Tablet Screenshot of skola-rozsochatec.cz

SKOLA-ROZSOCHATEC.CZ SERVER

We found that a single page on skola-rozsochatec.cz took seven hundred and three milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
46.28.105.73

We detected that skola-rozsochatec.cz is using the Apache server.

Základní a mateřská škola Rozsochatec

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Mgr Hana Hertlová, ředitelka školy." I noticed that the web site also said " Rozpis zvonění - dopolední vyučování." They also stated " Tiskopisy pro rodiče budoucích prvňáčků. Rozhodnutí o přijetí do ZŠ. Žádost o uvolnění z vyučování tělesné výchovy. Žádost o uvolnění z vyučování."

ANALYZE MORE BUSINESSES

Základní škola Satalice

Přejít k hlavnímu obsahu webu. Přejít k obsahu postranního panelu. Provoz školy, organizace školního roku. Klub mladého diváka, členství, repertoár. Školní řád, klasifikační řád. Přejeme všem žákům krásné, pohodové prázdniny a budeme se těšit na setkání v úterý 1.

Základná škola Sekule

júna 2014 sa uskutočnili v priestoroch Základnej školy Sekule a v kultúrnom dome Sekule podujatia pri príležitosti 30. Osláv sa zúčastnili okrem zamestnancov školy aj pozvaní hostia a bývalí zamestnanci školy. Sekule 119, 908 80.

Základná škola Sekule

Skola-servis.cz

Šatní skříň kovová dvouoddílová BAS EXTRA. Vždy se Vám budeme snažit udělat tu nejlepší cenovou nabídku, přesně na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Poskytujeme slevy dle výše objednávky, umíme dodat produkty i od jiných výrobců! Jsme přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením, takže Vám můžeme poskytnout tzv.

Škola stranih jezika - Šimunić, Varaždin Početna

Škola stranih jezika - Šimunić, Varaždin. Mi smo privatna škola osnovana 1991. Odrasli polaznici stječu javnu svjedodžbu. S pravom upisa u e-radnu knjižicu. Za kontinuiranu dugogodišnju suradnju Cambridge ispita. A1,A2,B1,B2,C1,C2.